Aktualnie znajdujesz się w: Tarasy drewniane Wycena tarasu

Wycena tarasu

Tarasy wykonujemy na terenie całego kraju

Dzięki szybkiemu przygotowaniu indywidualnej wyceny Państwa tarasu, po przyjeździe na miejsce możemy od razu rozpocząć prace. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób szczególny, wiemy bowiem, że każdy taras jest inny i każdy wymaga nieco innego, a więc indywidualnego, spojrzenia. Mapka obok wskazuje obszary naszych dotychczasowych realizacji, które na bieżąco uzupełniamy.


Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi indywidualnej wyceny. Jest to bardzo prosty i szybki sposób na zamówienie tarasu w naszej firmie. Poniżej zamieściliśmy krótki opis wyjaśniający czym jest taka usługa.


Indywidualna wycena

 

Dzięki skorzystaniu z usługi indywidualnej wyceny w jednym dokumencie otrzymają Państwo dokładny kosztorys całego tarasu. Wyszczególnione zostaną ceny za poszczególne materiały oraz dokładny koszt samych robót. Będą Państwo dokładnie wiedzieli, ile desek tarasowych zostanie wykorzystanych do budowy oraz jaka będzie ich długość. W treści dokumentu wymienione zostaną również koszty transportu oraz możliwych elementów opcjonalnych, użytych podczas budowy. Całość uzupełniona zostanie zdjęciami z dokładnym opisem kolejnych etapów wykonywania tarasu.

 

Jak skorzystać z usługi?

 

Jeśli interesuje Państwa wykonanie tarasu, najlepszym sposobem będzie kontakt telefoniczny z naszym biurem. Przed przygotowaniem dokumentu dokładnie wysłuchamy wszelkich Państwa uwag oraz propozycji, a także zasugerujemy najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku danego tarasu. Poprosimy również o przesłanie na nasz adres mailowy następujących informacji:

 


Na podstawie przesłanych informacji powstaje dokument, który w wyczerpujący sposób wyjaśnia wszystkie kwestie związane z budową tarasu drewnianego w Garden-Planet. Indywidualna wycena znacząco skraca czas wykonania tarasu, gdyż po dopełnieniu wszystkich formalności pozostaje nam już tylko rozpocząć pracę.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Obiecujemy, że zostaną Państwo potraktowani indywidualnie.

Galeria artykułu

Wszystkie prawa zastrzeżone Tarasy drewniane. Projekt i wykonanie InterSID
Lub wejdź na nasz profil