Aktualnie znajdujesz się w: Realizacje Tarasy drewniane(egzotyczne)-deska tarasowa

Krzeptów. Budowa tarasu z deski tarasowej Bangkirai na wylewce betonowej

Miejscowość Krzeptów położona jest w województwie dolnośląskim, ok 13 km od Wrocławia. Dla nowych właścicieli wykonaliśmy taras, który ma stanowić ładne przejście pomiędzy domem, a ogrodem.

 

Cała konstrukcja ułożona jest na wylewce betonowej. Jest to bardzo istotne, aby dokładnie przygotować podłoże. Bezpośrednio na nim ułożyliśmy legary, standardowo stanowiące podstawę do mocowania desek. Do wykonania tarasu użyliśmy jednej z najpopularniejszych desek, Bangkirai. Jej użyteczność została już wielokrotnie sprawdzona przez ekipę Garden-Planet.

 

Wykonany taras jest sporych rozmiarów, przylega do domu umożliwiając wyjście na ogród z salonu, głównego wejścia do domu oraz jednej z sypialni. Dzięki temu idealnie komponuje się z całym budynkiem, stanowiąc o jego pięknie ale i funkcjonalności. Okazuje się również, jak duże znaczenie ma odpowiednio urządzony ogród. Dzięki temu całość wygląda jeszcze piękniej.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji oraz zadawania pytań dotyczących tarasu drewnianego poprzez dział „kontakt”. Klikając przycisk „wycena” dowiedzą się Państwo jak zamówić swój własny i unikalny taras z drewna egzotycznego.


Nasze usługi stolarskie są dopasowane do potrzeb każdego klienta. Nasze tarasy drewniane budujemy pod konkretne wytyczne inwestorskie, kompleksowo działamy na terenie całej Polski.

Wszystkie prawa zastrzeżone Tarasy drewniane. Projekt i wykonanie InterSID
Lub wejdź na nasz profil