Aktualnie znajdujesz się w: Blog

Canada Rubber N 500

N 500 to uniwersalny produkt chroniący przed przeciekami i korozją poziome i pionowe powierzchnie, zwłaszcza dachy. Świetnie nadaje się do zastosowań domowych – dzięki płynnej konsystencji i dużej lepkości może go aplikować każdy majsterkowicz, bez konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu. Jednowarstwowa aplikacja znacznie skraca czas i ułatwia pracę. Z powodzeniem stosuje się go do uszczelniania szpar między arkuszami papy lub blachy, wokół akcesoriów dachowych, okien dachowych, świetlików, otworów wentylacyjnych i parapetów. N 500 to uniwersalny produkt chroniący przed przeciekami i korozją poziome i pionowe powierzchnie, zwłaszcza dachy. Świetnie nadaje się do zastosowań domowych – dzięki płynnej konsystencji i dużej lepkości może go aplikować każdy majsterkowicz, bez konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu. Jednowarstwowa aplikacja znacznie skraca czas i ułatwia pracę. Z powodzeniem stosuje się go do uszczelniania szpar między arkuszami papy lub blachy, wokół akcesoriów dachowych, okien dachowych, świetlików, otworów wentylacyjnych i parapetów. Właściwości izolacyjne tego materiału są tak dobre, że z powodzeniem można uszczelniać nim zbiorniki wodne!

Zalety hydroizolacji N 500:
- Można nim pokrywać każdą powierzchnię – papę, blachę, beton, styropian, piankę itd.
- Łatwa, jednowarstwowa aplikacja – potrzebny jedynie pędzel lub wałek
- Wystarczy czyste, suche i odtłuszczone podłoże – nie trzeba odrdzewiać blachy, zrywać papy, usuwać farby…
- Płynny, ale nie spływa – można dokładnie zabezpieczać poziome i pionowe powierzchnie o skomplikowanych kształtach
- Tak skuteczny, że można nim uszczelniać zbiorniki wodne
- Szybko wiąże, całkowicie wysycha do 48 godzin
- Elastyczny po wyschnięciu – nie pęknie nawet, gdy popęka podłoże, pracuje razem z budynkiem, ciężko go przebić, sam się wulkanizuje
- Aby wzmocnić łączenia, małe szczeliny, śruby albo połączenia materiałów wystaczy użyć włókniny
- Zdatny do użycia przez 12 miesięcy po otwarciu opakowania
- Dostępny w kolorze czarnym
- Odporny na promienie UV, warunki atmosferyczne (mróz, upał), zanieczyszczenia chemiczne i organiczne
- Nietoksyczny, bezpieczny dla środowiska i ludzi, nie zawiera rozpuszczalników i substancji lotnych
- Producent daje 10 lat gwarancji na zachowanie przez produkt swoich właściwości

Świetna adhezja i elastyczność uszczelniacza N 500 pozwalają uzyskać trwałą warstwę, która ściśle przylega do wszystkich typów powierzchni i pracuje razem z podłożem. Dlatego nie ma obawy, że produkt odspoi się, złuszczy lub pęknie – nawet po wielu latach. Nasz produkt wciśnie się w każdy zakamarek i dokładnie wypełni połączenia różnych materiałów. Małe szczeliny, dziury, perforacje, śruby/gwoździe, łączenia arkuszy papy lub blachy, a także połączenia różnych materiałów wymagają dodatkowego wzmocnienia. Zaleca się w tym celu pokrycie powierzchni N 500, nałożenie paska włókniny i ponowne wysmarowanie N 500. Dzięki temu zabiegowi materiał dokładnie zaizoluje wyżej wymienione powierzchnie, będzie pracował razem z nimi i zapewni spokój na lata. N 500 jest odporny na promienie UV, dzięki czemu można go używać wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków bez ryzyka uszkodzeń od słońca.

Szczegóły zastosowań:
N 500 to bardzo dobry wybór do napraw dachów, powstrzymania przecieków wokół prześwitów, świetlików i wywietrzników. W połączeniu ze zwykłymi włókninami, hydroizolacji N 500 używa się do naprawy pęknięć i rozdarć w powłokach dachów płaskich i o niskim nachyleniu. Jeśli budujesz wodny park rozrywki albo staw ogrodowy za domem – N 500 uszczelni i zapewni trwałą hydroizolację zbiorników wodnych o nawet najbardziej skomplikowanych kształtach. Jego świetne przyleganie do polietylenowych okładzin, skał i betonu czyni N 500 idealnym wyborem dla uszczelniania stawów, basenów ozdobnych, fontann, zbiorników na deszczówkę, studzienek ściekowych, grobli i przelewów spływowych. Budowlańcy stosują N 500 podczas budowy domów, fabryk, magazynów i garaży do uszczelniania szpar w betonie, murze, drewnie i metalu. N 500 na stałe uszczelnia luki, zapobiegając przeciekom wody lub pary. Właściciele domów i majsterkowicze lubią hydroizolację N 500, gdyż pojedyncza aplikacja rozwiązuje problem, ma wiele zastosowań wokół domu, jest łatwy w aplikacji i czyszczeniu po skończonej pracy. Dekarze używają N 500, aby zapewnić szczelną hydroizolację wokół akcesoriów dachowych, świetlików, otworów wentylacyjnych i parapetów. Świetne przyleganie do wszystkich materiałów i płynna konsystencja czynią N 500 szybkim w użyciu, bardzo wszechstronnym i zaufanym produktem dla dekarzy. W zastosowaniach rolniczych hydroizolacja N 500 jest używana do zapewnienia ochrony przed korozją metali używanych w stodołach, stacjach żywieniowych czy silosach. N 500 stosuje się do uszczelniania małych pęknięć w murach, korytach wodnych i przecieków w dachach. N 500 to wszechstronny uszczelniacz w całym gospodarstwie. Zarządcy obiektów komercyjnych używają N 500 do naprawiania i uszczelniania dachów, powierzchni parkingowych, czy choćby donic ozdobnych. Właściciele domów stosują N 500 do napraw przecieków w ogrodach zimowych o płaskich dachach, garaży, pęknięć w blokach betonowych, wylewkach fundamentowych wokół domu, chodników, murów oporowych czy miejsc postojowych. Częste problemy ze starymi dachami są łatwo rozwiązywane przy użyciu tylko N 500 lub, gdy pęknięcie czy odłupanie jest większe, w kombinacji z włókniną. Zabezpieczanie wokół otworów wentylacyjnych, kanalizacji czy tam, gdzie rury przechodzą przez beton lub fundamenty wymagają uszczelniacza, który nie tylko równo przylega do różnych materiałów, ale i ma odpowiednią elastyczność, aby nie pękać i nie rozdzierać się pod wpływem ruchów stukturalnych budynku. Hydroizolacja N 500 to idealny wybór.

Produkt zgodny z Polską Normą PN-B-24002:1997/Ap1:2001 , PN-B-24000:1997
Klasa odporności na ogień E zgodnie z PN-EN 13501-1+A1:2010
Wszystkie prawa zastrzeżone Tarasy drewniane. Projekt i wykonanie InterSID
Lub wejdź na nasz profil