Aktualnie znajdujesz się w: Realizacje Tarasy drewniane(egzotyczne)-deska tarasowa

Mikołów. Budowa tarasu z drewna egzotycznego

Taras budowany przez naszą firmę w Mikołowie na Śląsku jest klasyczną konstrukcją, na której idealnie dostrzec można wpływ tarasu egzotycznego na otoczenie domu. Warto porównać zdjęcia sprzed oraz te zrobione już po realizacji. Łatwo dostrzec różnicę. Nowy taras stanowi idealne wyjście na ogród, miejsce do wypoczynku oraz do przebywania na świeżym powietrzu. 

Realizacja rozpoczęła się od dokładnego przygotowania podłoża. Wyrównanie gruntu oraz odpowiednia izolacja to podstawa, jaką trzeba wykonać podczas montażu tarasu drewnianego. Po podłożu przyszedł oczywiście czas na legary z drewna egzotycznego. Są one „szkieletem” całego tarasu, stąd na etapie ich układania należy zachować szczególną dokładność. Następnie można przystąpić do układania desek tarasowych. W tym przypadku szerokość całej realizacji pozwoliła na ułożenie tarasu z pojedynczych desek, bez potrzeby docinania i dokładania nowych elementów. Taras ma dzięki temu spójny wygląd, upiększający również całe otoczenie.

Na zdjęciach z realizacji widać cieszący oko, piękny taras. Dodatkowego uroku dodaje mu olejowanie, przeprowadzane po zakończeniu prac. Dzięki temu nowi właściciele będą się cieszyć nowym tarasem przez długie lata.

Aby uzyskać więcej informacji na temat drewna Bangkirai lub innych gatunków egzotycznych (Massaranduba, Ipe lapacho, Cumaru, Sucupira, Garapa, Tigerwood, Badi) prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@gardenplanet.pl

 

Wszelkie informacje dotyczące wyceny tarasu drewnianego w Garden-Planet znajdą Państwo TUTAJ.

Szybki, fachowy montaż tarasów drewnianych w całej Polsce. Selekcjonowana deska tarasowa.

Wszystkie prawa zastrzeżone Tarasy drewniane. Projekt i wykonanie InterSID
Lub wejdź na nasz profil