Aktualnie znajdujesz się w: Realizacje Tarasy drewniane(egzotyczne)-deska tarasowa

Harbutowice. Schody wejściowe, wykonane z drewna egzotycznego Bangkirai

Drewno egzotyczne to nie tylko tarasy. Ten fascynujący materiał z powodzeniem może być wykorzystany również do budowy okazałych schodów wejściowych, co udowadnia realizacja naszej firmy.

Konstrukcja opiera się na słupach betonowych oraz dwóch profilach, również wykonanych z drewna egzotycznego. Stanowią one podstawę całej konstrukcji i decydują o jej wytrzymałości. Tą realizację opisywaliśmy również w naszej prezentacji pt. „Tarasowe inspiracje”. Jest to idealny przykład ciekawego wykorzystania deski egzotycznej.

W pozostałych, opisywanych na naszej stronie realizacjach, znajdą Państwo również inne projekty, w których w sposób ciekawy wykorzystać można możliwości deski egzotycznej: budowa pergoli, pomost z drewna egzotycznego, znajdujący się nad stawem kąpielowych czy też opisywane tutaj, drewniane schody. We wszystkich tych przypadkach praktycznie nie ma ograniczeń. Wiemy bowiem jak pracować z ciekawym materiałem, jakim jest drewno egzotyczne i z chęcią podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania.

Aby uzyskać więcej informacji na temat drewna Bangkirai lub innych gatunków egzotycznych (Massaranduba, Ipe lapacho, Cumaru, Sucupira, Garapa, Tigerwood, Badi) prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@gardenplanet.pl

Wszelkie informacje dotyczące wyceny schodów drewnianych w Garden-Planet znajdą Państwo TUTAJ.

Aby przetestować wytrzymałość deski tarasowej wybudowaliśmy schody drewniane na wejściu do naszej firmy w Harbutowicach. Drewno egzotyczne to bardzo wytrzymały materiał, godny polecenia.

Wszystkie prawa zastrzeżone Tarasy drewniane. Projekt i wykonanie InterSID
Lub wejdź na nasz profil