Aktualnie znajdujesz się w: Realizacje Taras Twinson-kompozyt drewna i PCV

Białołęka. Budowa tarasu z kompozytu Twinson w systemie Terrace

Białołęka to miejscowość położona w połowie drogi między Warszawą a Legionowem. To właśnie tam wykonaliśmy nowoczesny taras z deski kompozytowej Twinson, zamontowany w systemie Terrace.

 

System Terrace to idealne rozwiązanie właśnie do domków jednorodzinnych oraz, ogólnie, do budownictwa mieszkalnego. Jego zalety to prostota montażu oraz spójność: w jednym pakiecie dostajemy bowiem odpowiednią ilość materiałów dodatkowych, takich jak legary, listwy czy klipsy montażowe. Wszystko jest dostosowane do ilości deski, jaką zamierzamy przeznaczyć na taras.

 

Deska w tym systemie jest ryflowana dwustronnie, co pozwala klientowi na wybór powierzchni deski. Jej montaż odbywa się za pomocą klipsów, dzięki czemu, w przeciwieństwie do drewna egzotycznego, na powierzchni deski nie występują absolutnie żadne otwory z widocznymi śrubami. System Terrace pozwala na odpowiedni montaż kompozytu, dzięki czemu pomiędzy kolejnymi deskami zachowana zostaje stała odległość, wynosząca 4mm.

 

Na zdjęciach pokazane są kolejne etapy montażu desek Twinson. Sama konstrukcja nie była zbyt wymagająca, warto jednak wspomnieć, że dzięki swojej łatwości cięcia Twinson pozwala na tworzenie bardziej finezyjnych projektów. Ten konkretny stanowi spójną całość, gdyż standardowy wymiar deski w systemie Terrace, wynoszący 6000 mm lub 4500 mm wystarczył, by w całości pokryć ten niewielki taras.

 

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących kompozytu Twinson. Wszyscy domownicy z pewnością docenią jego walory użytkowe: bezpieczeństwo, twardość, wytrzymałość oraz łatwość czyszczenia. Po montażu kompozyt nie potrzebuje absolutnie żadnej konserwacji, dzięki czemu po zakończeniu prac mógł od razu służyć swoim nowym właścicielom jako miejsce do przyjęć oraz wypoczynku w ogrodzie.

 

Wszelkie informacje dotyczące wyceny tarasu kompozytowego znajdą Państwo TUTAJ

Wszystkie prawa zastrzeżone Tarasy drewniane. Projekt i wykonanie InterSID
Lub wejdź na nasz profil