Drewniane Tarasy - prezentujemy trendy...

Wiemy, jak istotną sprawą jest piękno oraz komfort własnego domu. Dobrze wykonany taras zapewnia wygode i komfort, dodatkowo gwarantując trwałość oraz piękny wygląd na długie lata.

Tarasy drewniane
Zobacz naszą ofertę
Ogrodzenia
Zobacz naszą ofertę


Ogrodowy taras drewniany

Drewno czy kompozyt? Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj deski tarasowej będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni, nie obawiaj się nas zapytać. Nie wiesz czym różnią się poszczególne rodzaje drewna egzotycznego? Gwarantujemy pełną pomoc w planowaniu oraz budowie tarasu drewnianego oraz tarasu z kompozytu.

Zapraszamy do obejrzenia naszych tarasowych realizacji. Wszystkie one stanowią wyraz naszego indywidualnego podejścia do kwestii budowy oraz projektowania tarasów drewnianych. Dzięki temu każdy projekt jest inny i oryginalny, przez co może stanowić inspirację dla wszystkich tych, którzy myślą o własnym tarasie ogrodowym.

Tarasy drewniane

Tarasy drewniane mogą powstać z różnych rodzajów desek tarasowych, na przykład z popularnej i sprawdzonej deski egzotycznej Bangkirai, lub Masaranduba. Tarasy są wykonywane na terenie całej Polski,ostatnie realizacje: Wrocław, Kraków, Katowice.  Taras powstaje od fundamentu z wylewką lub punktowych słupów betonowych, następnie taras zostaje izolowany, by potem drewno przymocować na legarach. Po każdym montażu taras powinien być olejowany w celu impregnacji.  Możliwe jest także wykonanie schodów zewnętrznych.

Tarasy ogrodowe

Taras ogrodowy może być zbudowany z deski egzotycznej ( Bangkirai, Masaranduba) lub deski kompozytowej jak na przykład Twinson, która jest stworzona z pyłu drzewnego i polichlorku winylu idealnie ndaje się na taray ogrodowe. Deska kompozytowa jest tak samo trwała jak egzotyk, jednak wprowadza powiew nowoczesności  przed nasz dom, jej dużym plusem jest także łatwość czyszczenia w szczególności, gdy dom jest jeszcze w budowie.

Deski kompozytowe na taras

Deska kompozytowa łączy w sobie wytrzymałość desek egzotycznych oraz lekkość kompozytu. Jest to unikalne połączenie drewna i PCV, charakteryzuje je zupełny brak drzazg, odporność na wszelkie insekty, brak pęknięć, oraz co ciekawe deska z kompozytu ma w pełni antypoślizgową nawierzchnię, co czyni ją bezpieczną kiedy na zewnątrz panuje wilgoć. Możemy zagwarantować bardzo różnorodne warianty kolorystyczne, jak na przykład morelowy brąz, lukrecjowa czerń lub oliwkowa zieleń.

Tarasy drewniane montaż.

Proces powstawania tarasu nie jest wbrew pozorom bardzo skomplikowany. Podstawa: Wybór odpowiedniego miejsca na taras. Następnie należy założyć, czy taras umieszczony będzie na fundamencie wraz z wylewką, lub na punktowych słupach betonowych(tym zajmuje się nasz fachowiec). Dobór fundamentu zależy od podłoża, nachylenia terenu oraz kilku innych czynników. Następnie należy zadbać o izolację, która jest niezwykle ważna. Deskę montuje się używając legarów oraz kontr legarów i za pomocą specjalnych śrub nierdzewnych mocujemy deskę tarasową zapewniając jej stabilizację.O naszej firmie

Firma Garden-Planet powstała w 1996 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu tarasów drewnianych daje pewność, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie budowy tarasu, a także pomoc przy zakupie niezbędnych do jego wykonania materiałów. Posiadamy własny zespół ekspertów, wyspecjalizowany zarówno w budowie tarasów, jak i ogrodzeń i fasad kompozytowych. Realizacje wykonujemy na terenie całego kraju. Skorzystaj z naszego doświadczenia, jeśli planujesz budowę własnego tarasu ogrodowego.

 
Przykładowe realizacje:

Tarasy drewniane Kraków - Bolechowice

Niedawno odwiedziliśmy drewniany taras w Bolechowicach, oddalone od Krakowa o 17 km, aby założyć egzotyczny taras ogrodowy z deski tarasowej Massaranduba. Taras powstał na fundamencie słupowym, z wykorzystaniem legarów z drewna egzotycznego. Grubość deski którą został pokryty wynosi 25mm. Po skończonej realizacji taras został pokryty olejem impregnującym. Inne nasze realizacje w obrębie Krakowa odbyły się w Skawini, Bieńkówkach, Wadowicach. zobacz więcej

Tarasy drewniane Wrocław - Krzeptów

Krzeptów położony jest w województwie dolnośląskim, ok 13 km od Wrocławia. Do wykonania tarasu użyliśmy sprawdzonej i popularnej deski egzotycznej Bangkirai. Konstrukcjana wylewce betonowej, na podłożu ułożyliśmy legary, standardowo stanowiące podstawę do mocowania desek. Po pracy taras został standardowo pokryty specjalnym olejem impregnującym, dzięki temu kolor drewna jest bardziej wyrazisty i wspaniale komponuje się z ogrodem. zobacz więcej

Sprzedaż

W ciągłej sprzedaży posiadamy: egzotyczne deski tarasowe (bangkirai, massaranduba, garapa, ...), deski  kompozytowe, wkręty, impregnaty. Sprzedaż materiału realizujemy na terenie całego kraju!

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i kompozytu. Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski

Sklep

Prowadzimy sprzedaż desek tarasowych i elewacyjnych z drewna egzotycznego oraz kompozytu... Specjalizujemy się w kompleksowym montażu tarasów drewnianych i kompozytowych
Wszystkie prawa zastrzeżone Tarasy drewniane. Projekt i wykonanie InterSID
Lub wejdź na nasz profil