Twój dom to miejsce do którego chcesz wracać...

To właśnie dlatego tworzymy nasze tarasy. Wiemy, jak istotną sprawą jest piękno oraz komfort własnego domu. Dobrze wykonany taras zapewnia obie te rzeczy, dodatkowo gwarantując trwałość oraz piękny wygląd na długie lata.

Tarasy drewniane

Zobacz naszą ofertę

Ogrodzenia

Zobacz naszą ofertę

Ogrodowy taras drewniany

Drewno czy kompozyt? Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj deski tarasowej będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni, nie obawiaj się nas zapytać. Nie wiesz czym różnią się poszczególne rodzaje drewna egzotycznego? Gwarantujemy pełną pomoc w planowaniu oraz budowie tarasu drewnianego oraz tarasu z kompozytu.

Zapraszamy do obejrzenia naszych tarasowych realizacji. Wszystkie one stanowią wyraz naszego indywidualnego podejścia do kwestii budowy oraz projektowania tarasów drewnianych. Dzięki temu każdy projekt jest inny i oryginalny, przez co może stanowić inspirację dla wszystkich tych, którzy myślą o własnym tarasie ogrodowym.

O naszej firmie

Firma Garden-Planet powstała w 1996 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu tarasów drewnianych daje pewność, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie budowy tarasu, a także pomoc przy zakupie niezbędnych do jego wykonania materiałów. Posiadamy własny zespół ekspertów, wyspecjalizowany zarówno w budowie tarasów, jak i ogrodzeń i fasad kompozytowych. Realizacje wykonujemy na terenie całego kraju. Skorzystaj z naszego doświadczenia, jeśli planujesz budowę własnego tarasu ogrodowego.

 
Sprzedaż

W ciągłej sprzedaży posiadamy: egzotyczne deski tarasowe (bangkirai, massaranduba, garapa, ...), deski  kompozytowe, wkręty, impregnaty. Sprzedaż materiału realizujemy na terenie całego kraju!

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i kompozytu. Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski

Sklep

Prowadzimy sprzedaż desek tarasowych i elewacyjnych z drewna egzotycznego oraz kompozytu... Specjalizujemy się w kompleksowym montażu tarasów drewnianych i kompozytowych
Wszystkie prawa zastrzeżone Tarasy drewniane. Projekt i wykonanie InterSID